Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 COD CAEN - consultanta in industria petroliera
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

COD CAEN - consultanta in industria petroliera

Buna ziua,
Sunt inginer de petrol si as vrea sa ma inregistrez ca PFA pentru a presta consultanta in industria petroliera.Ce cod CAEN credeti ca mi s-ar potrivi?
Va veti autoriza doua coduri:
1. 7112 - Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea
2. 7490 - Alte activitati profesionale, stiintifice si tehnice n.c.a.