Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general comert en gross
Discuție deschisă în Contabilitate în general

comert en gross

Buna ,
va rog frumos sa imi ziceti daca pot vinde en gross catre persoane fizice ??
multumesc !
comertul en gross presupune vanzarea catre comerciantii en detailisti , insa puteti vinde si persoanelor fizice , conditia fiind sa le eliberati bon fiscal .