Forum Discuţii diverse Spune-ne cine eşti Macar un multumesc!
Discuție deschisă în Spune-ne cine eşti

Macar un multumesc!

Cred ca si alti colegi au fost in situatia de a ramane cu un gust amar. Am ajutat un utilizator intr-un proces cu mai multe (foarte multe) mesaje de explicatii, lamuriri si sfaturi, in urma carora A CASTIGAT (cateva sute de milioane). Daca inainte de solutie ma umplea de amabilitati si epitete, ba chiar ca "o sa vedeti ce fel de om sunt", dupa ce a castigat, nici macar un simplu MULTUMESC! Prezentele randuri le-am scris pt ca ceilalti colegi sa nu spere nici ei nici macar la atata si ma gandesc la pilda cu cei 10 leprosi vindecati de Iisus, dintre care doar 1 s-a intors sa-i multumeasca. Mata sa fii sanatos, utilizatorule!
Ares-3, moderator
Nu trebuie sa fiti mirat. Raspunsurile / sfaturile sunt gratuite, adica sunt scutite si de un eventual "multumesc".
ehei, cati nu suntem in situatia asta... dar asta e...
nu o facem atat pentru ei cat pentru noi... sincer, nici macar multumesc nu astept din partea utilizatorilor
am alte preocupari
sunt avocati care se judeca pentru recuperarea onorariilor
ContSters230219, utilizator
pneagu a scris:

Nu trebuie sa fiti mirat. Raspunsurile / sfaturile sunt gratuite, adica sunt scutite si de un eventual "multumesc".

Nu e vb de raspunsurile de pe forum, m-a asaltat pe adresa de e-mail vreo 2 saptamani cu toate detaliile si ganditi-va ca i-am obtinut in RECURS la Curtea de Apel modificarea in totalitate a hotararii, desi nu avea nici macar motive de recurs scrise in cererea de recurs. Ce voiam sa zic de fapt, bucuria ca am reusit este mult mai mare, dar nu este deplina, daca ar fi fost insotita si de acel cuvant.
eucivilavocat a scris:

sunt avocati care se judeca pentru recuperarea onorariilor

Nu i-am cerut niciun ban.