avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 221 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general contributii fiscale pe anul 2012 PFA/neplatitor de TVA
Discuție deschisă în Contabilitate în general

contributii fiscale pe anul 2012 PFA/neplatitor de TVA

Sunt PFA, neplatitor de TVA. Va rog sa-mi spuneti ce obligatii am in anul 2012 (declaratii, taxe etc.)?
Cel mai recent răspuns: cristy1110 , utilizator 21:12, 9 Ianuarie 2012
ce trebuie sa imi mai dea fiscul ca sa am anul fiscal 2010 incheiat ? decizii de impunere si adeverinte de venit am , dar cei de la casa de sanatate cer o definitivare de an ....ce anume trebuie sa imi dea sau cu ce trebuie sa mai ma duc la ei daca facturile si chitantele de plata au fost duse in 2011 ?...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum se plateste la sanatate daca nu ai decizia de la finante? Popu Popu Nu am primit inca decizia de la finante, ca urmare astia de la sanatate m-au scos din sistem, doctorul de familie a spus ca nu poate sa-mi dea trimtere la ... (vezi toată discuția)
Instiintare cas Diana_90 Diana_90 Am primit de curand o instiintare de la cnas care suna in felul urmator: \\"In conformitate cu art.215 alin (3) din Legea nr.95/2006 privind reforma in ... (vezi toată discuția)
Decizie impunere nikuteau nikuteau Am PFA din feb.2010 si am urmatoarele nelamuriri: -la infiintare am de depus decl.220 in baza careia mi-a venit in 2010 o decizie de impunere, pe care am si ... (vezi toată discuția)