Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general contributii fiscale pe anul 2012 PFA/neplatitor de TVA
Discuție deschisă în Contabilitate în general

contributii fiscale pe anul 2012 PFA/neplatitor de TVA

Sunt PFA, neplatitor de TVA. Va rog sa-mi spuneti ce obligatii am in anul 2012 (declaratii, taxe etc.)?
ce trebuie sa imi mai dea fiscul ca sa am anul fiscal 2010 incheiat ? decizii de impunere si adeverinte de venit am , dar cei de la casa de sanatate cer o definitivare de an ....ce anume trebuie sa imi dea sau cu ce trebuie sa mai ma duc la ei daca facturile si chitantele de plata au fost duse in 2011 ?...