Forum Discuţii juridice Jurisprudenţă Metode de chemare in judecata
Discuție deschisă în Jurisprudenţă

Metode de chemare in judecata

O cerere de chemare in judecata adresata unei instante poate fi trimisa si prim mijloace electronice. e-mai sau fax?
Da, se poate.
Multumesc, e valabil si pt proba cu documente, pot fi trimise fotocopii?
actele la dosar se pot trimite si pe adresa de e-mail a instantei.
Da, am citit si eu, dar multumesc totusi pt raspuns la intrebarea despre Procedura...