Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... concediu de odihna
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

concediu de odihna

M-am angajat in septembrie 2011 dupa cit timp pot beneficia de concediu de odihna
Pentru anul 2011 aveti dreptul la o fractiune din totalul zilelor stipulate in contractul de munca, proportional cu lunile lucrate.
Si dupa o luna de zile de la angajare aveti dreptul sa va luati CO .. legislatia actuala nu mai prevede faptul ca , CO se acorda numai dupa ce se desfasoara activitate o anumita perioada de timp ...