Forum Discuţii juridice Achiziţii publice publicare invitatie de participare licitatie publica- ...
Discuție deschisă în Achiziţii publice

publicare invitatie de participare licitatie publica- cerere de oferta-dupa noile reglementari SEAP

SEAP a emis o serie de notificari privind desfasurarea licitatiilor in 2012. Daca stie cineva cum se procedeaza la publicarea unei invitatii de participare la licitatie- cerere de oferta) conform noilor reglementari si mi-ar si raspunde, i-as fi recunoscator. multumesc
Va poate fi de folos
[ link extern ]
Sau HOTÃRÂRE nr. 1.660 din 22 noiembrie 2006 (*actualizată*)
pentru aprobarea Normelor de aplicare a prevederilor referitoare la atribuirea
contractelor de achiziţie publică prin mijloace electronice din Ordonanţa de urgenţă
a Guvernului nr. 34/2006.
Va pot trimite pe privat aceasta hotarare.