avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 253 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Declararea banilor in momentul inceperii unei ture
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Declararea banilor in momentul inceperii unei ture

Buna ziua,
detin un restaurant cu livrare la domiciliu si am o intrebare: inteleg ca este nevoie, ca la inceputul unei ture, toti angajatii trebuie sa declare/completeze un formular tip cu valoarea banilor pe care ii au in portofel in momentul intrarii in tura. este adevarat? imi puteti spune unde gasesc o astfdel de declaratie?
multumesc
Cel mai recent răspuns: Gabriela Monica Ionescu , Consultant fiscal 00:40, 23 Ianuarie 2012
Poate va ajuta acest link:
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Declaratie 392 b chiden chiden DACA NU SUNT PLATITOR TVA ,SUNT OBLIGAT SA DEPUN DECLARATIA 392. (vezi toată discuția)
Formular deducere personala pentru copil minor nickra nickra Buna ziua, va rog frumos sa imi spuneti care este formularul ce trebuie completat pentru deducerea personala in cazul in care ai un bebe. Am gasit pe ... (vezi toată discuția)
Angajatori cu 2 salariati (conventii ) sanda65 sanda65 In anu 2011 s-a trecut la plata impozitului si taxele sociale trimestrial pentru angajatori cu pana la 2 angajati, tot asa si declaratia 112. Asa am procedat ... (vezi toată discuția)