Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Declararea banilor in momentul inceperii unei ture
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Declararea banilor in momentul inceperii unei ture

Buna ziua,
detin un restaurant cu livrare la domiciliu si am o intrebare: inteleg ca este nevoie, ca la inceputul unei ture, toti angajatii trebuie sa declare/completeze un formular tip cu valoarea banilor pe care ii au in portofel in momentul intrarii in tura. este adevarat? imi puteti spune unde gasesc o astfdel de declaratie?
multumesc
Poate va ajuta acest link:
[ link extern ]