Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Declaratia 392b
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Declaratia 392b

Se mai depune declaratia 392B de catre persoanele neinregistrate in scopuri de tva, cu un plafon de sub 35000 euro? Daca da, exista un formular nou sau e valabil cel de anul trecut?
Multumesc!
buna ziua,
credeti ca vanzarea unui mij fix poate fi luata in considerare ca livrare de bunuri in aceasta declaratie.
Va multumesc