avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 154 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general decizie de numire persoana desemnata transport
Discuție deschisă în Contabilitate în general

decizie de numire persoana desemnata transport

buna ziua
As dori daca se poate sa imi puneti un model de decizie;

va multumesc anticipat
Cel mai recent răspuns: carmen01011958 , moderator 13:59, 20 Ianuarie 2012

DECIZIA NR………../……………………….



D-na/D-l …………….., reprezentant legal al S.C.…... cu sediul in ………………..,inregistrata la Registrul Comertului sub nr…………, cod fiscal ……………………,in calitate de angajator;


D E C I D E :

Art. 1 Incepand cu data de ………….. , D-na/Dl. ………………. se numeste in functia de ……………… in cadrul compartimentului/ biroului/ serviciului/ departamentului……………………
Art.2. Atributiile legate de aceasta functie sunt cele prevazute in Fisa Postului.
Art. 3 Prezenta decizie se comunica salariatului si va fi dusa la indeplinire prin intermediul compartimentului/ biroului/ serviciului/ departamentului Resurse Umane .
Art. 4 Cu drept de contestatie ,in termen de 30 de zile de la comunicare , la Tribunal.




Director / Administrator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Doresc un model pt. decizie numire responsabil de mediu lia sfercea lia sfercea Rog cei ce au un model pentru decizia de numire responsabil de mediu sa mi-o trimita si mie. Firma se ocupa cu transport persoane cu autobuze. As dori ca ... (vezi toată discuția)
Urgent iubisbb iubisbb Doresc si eu un model de act aditional privind indexarea cu 8% in sistemul sanitar si un model de decizie privind promovarea din kinetoterapeut simplu in ... (vezi toată discuția)
Manager transport BOSKY BOSKY Buna seara, ma puteti ajuta cu un model de decizie numire manager de transport? (vezi toată discuția)