Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general decizie de numire persoana desemnata transport
Discuție deschisă în Contabilitate în general

decizie de numire persoana desemnata transport

buna ziua
As dori daca se poate sa imi puneti un model de decizie;

va multumesc anticipat

DECIZIA NR………../……………………….

D-na/D-l …………….., reprezentant legal al S.C.…... cu sediul in ………………..,inregistrata la Registrul Comertului sub nr…………, cod fiscal ……………………,in calitate de angajator;

D E C I D E :

Art. 1 Incepand cu data de ………….. , D-na/Dl. ………………. se numeste in functia de ……………… in cadrul compartimentului/ biroului/ serviciului/ departamentului……………………
Art.2. Atributiile legate de aceasta functie sunt cele prevazute in Fisa Postului.
Art. 3 Prezenta decizie se comunica salariatului si va fi dusa la indeplinire prin intermediul compartimentului/ biroului/ serviciului/ departamentului Resurse Umane .
Art. 4 Cu drept de contestatie ,in termen de 30 de zile de la comunicare , la Tribunal.

Director / Administrator