Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Manager transport
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Manager transport

Buna seara, ma puteti ajuta cu un model de decizie numire manager de transport?
BOSKY, utilizator
Buna ziua,
Este o decizie ca oricare alta:

DECIZIA NR………../……………………….
D-nul ........................................., reprezentant legal al ................................................
cu sediul in ............................ , str. ......................................... , nr. .............,inregistrata
la Registrul Comertului sub nr. ........./.........../......................, cod fiscal ......................,
in calitate de angajator;
D E C I D E :
Art. 1 Incepand cu data de …....……….. , Dl. ……………….................. se numeste
in functia de ……………….............................................. in cadrul departamentului
…………………… .......... serviciul ............................................................................ .
Art.2. Atributiile legate de aceasta functie sunt cele prevazute in Fisa Postului.
Art. 3 Aceasta decizie isi pastreaza valabilitatea pana la .............................. .
Art. 4 Prezenta decizie se comunica salariatului si va fi dusa la indeplinire prin
intermediul Departamentului Personal .
DIRECTOR GENERAL,
Ma intereaza baza legala
BOSKY, utilizator
Baza legala la ce ?