avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 511 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Manager transport
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Manager transport

Buna seara, ma puteti ajuta cu un model de decizie numire manager de transport?
Ultima modificare: Marți, 5 Ianuarie 2021
BOSKY, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 10:28, 6 Ianuarie 2021
Buna ziua,
Este o decizie ca oricare alta:


DECIZIA NR………../……………………….
D-nul ........................................., reprezentant legal al ................................................
cu sediul in ............................ , str. ......................................... , nr. .............,inregistrata
la Registrul Comertului sub nr. ........./.........../......................, cod fiscal ......................,
in calitate de angajator;
D E C I D E :
Art. 1 Incepand cu data de …....……….. , Dl. ……………….................. se numeste
in functia de ……………….............................................. in cadrul departamentului
…………………… .......... serviciul ............................................................................ .
Art.2. Atributiile legate de aceasta functie sunt cele prevazute in Fisa Postului.
Art. 3 Aceasta decizie isi pastreaza valabilitatea pana la .............................. .
Art. 4 Prezenta decizie se comunica salariatului si va fi dusa la indeplinire prin
intermediul Departamentului Personal .
DIRECTOR GENERAL,
Ma intereaza baza legala
Ultima modificare: Miercuri, 6 Ianuarie 2021
BOSKY, utilizator
Baza legala la ce ?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Doresc un model pt. decizie numire responsabil de mediu lia sfercea lia sfercea Rog cei ce au un model pentru decizia de numire responsabil de mediu sa mi-o trimita si mie. Firma se ocupa cu transport persoane cu autobuze. As dori ca ... (vezi toată discuția)
Decizie de numire persoana desemnata transport mateisilviu mateisilviu buna ziua As dori daca se poate sa imi puneti un model de decizie; va multumesc anticipat (vezi toată discuția)
Incetare cim conform art65 si art66 din codul muncii dumi32 dumi32 Buna seara, va prezint următoare situatie si dac mă puteți ajuta cu un sfat il primesc cu mare drag un salariat primește notificare cum ca conform ... (vezi toată discuția)