avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 383 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... dspre sentina pe net
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

dspre sentina pe net

cum pot afla detali despre o sentinta unui recurs , la care nu am primit nici nu raspuns sau vreo instintare din 03 11 2011 ,daca este posibil pe portalul electronic ,am incercat citeva variante dar fara rezultat ,miar fi de folos ca momentan sunt plecat din localitate Va multumesc!
Cel mai recent răspuns: ionelushh , utilizator 12:29, 21 Ianuarie 2012
scrieti aici numarul de dosar sau numele, daca apare pe portalul justitiei postez eu solutia
da ati putea sa ma ajutati si pe mine....multumesc din duflet
aceeasi problema o am si eu
munteanu vasile
dosar 4932/279/2011 --piatra neamt
va multumesc
Pentru @ionelushh.
In dosarul indicat de dvs. a fost admisa actiunea de divort si desfacuta casatoria prin acordul partilor.
Sentinta a fost pronuntata in data de 17.11.2011.
Solutie: Admite acţiunea . Dispue desfacerea căsătoriei prin acord.
simonette12 a scris:

Pentru @ionelushh.
In dosarul indicat de dvs. a fost admisa actiunea de divort si desfacuta casatoria prin acordul partilor.
Sentinta a fost pronuntata in data de 17.11.2011.


multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Investire cu formula executorie a unei sentinte/decizii, distanta mare intre instanta si parte exuser exuser am urmatoarea situatie: dosar in comercial la judecatorie, obiect pretentii, ni s-a admis actiunea si pe portal scrie ca este irevocabila. cum pot sa o ... (vezi toată discuția)
Ordonanța președințială, judecătorul nu a motivat sentința, dar termenul de apel e 5 zile de la pronunțare. ce pot face eu că reclamant? MYK272est MYK272est Buna ziua! Am avut la judecătorie un dosar, ordonanța președințială pt suplinire acordul tatălui pt pașaport minor, pt a merge în Spania cu mama, ... (vezi toată discuția)
Apel katai82 katai82 Buna ziua! Sunt implicat intr un proces penal pentru loviri si alte violente,s a dat solutia iar inculpatul a atacat sentinta data pe 27/03/2020 prin Apel in ... (vezi toată discuția)