Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... dspre sentina pe net
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

dspre sentina pe net

cum pot afla detali despre o sentinta unui recurs , la care nu am primit nici nu raspuns sau vreo instintare din 03 11 2011 ,daca este posibil pe portalul electronic ,am incercat citeva variante dar fara rezultat ,miar fi de folos ca momentan sunt plecat din localitate Va multumesc!
scrieti aici numarul de dosar sau numele, daca apare pe portalul justitiei postez eu solutia
da ati putea sa ma ajutati si pe mine....multumesc din duflet
aceeasi problema o am si eu
munteanu vasile
dosar 4932/279/2011 --piatra neamt
va multumesc
Pentru @ionelushh.
In dosarul indicat de dvs. a fost admisa actiunea de divort si desfacuta casatoria prin acordul partilor.
Sentinta a fost pronuntata in data de 17.11.2011.
Solutie: Admite acţiunea . Dispue desfacerea căsătoriei prin acord.
simonette12 a scris:

Pentru @ionelushh.
In dosarul indicat de dvs. a fost admisa actiunea de divort si desfacuta casatoria prin acordul partilor.
Sentinta a fost pronuntata in data de 17.11.2011.

multumesc