Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... noua taxa
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

noua taxa

buna. am si eu o problema,cu taxa 2012. am cumparat o masina anul trecut inmatriculata in 2008. daca fostul proprietar a recuperat banii de pe taxa,eu cand o vand ,se mai plateste taxa? multumesc.
Cititi urmatorul articol pentru lamuriri detaliate: www.avocatnet.ro/content/art...