Forum Discuţii juridice Jurisprudenţă taxa de poluare suspendata
Discuție deschisă în Jurisprudenţă

taxa de poluare suspendata

am inteles ca s-a suspendat taxa de poluare pana in 2013, asta inseamna cu alte cuvinte ca daca imi cumpar maine o masina din spatiul comunitar pot sa mi-o inmatriculez fara sa mai achit acea taxa de poluare?!!! va multumesc!
Taxa este suspendata pentru masinile inmatriculate in Romania inainte de 2007,in cazul dumneavoastra trebuie sa platiti taxa.
Puteti sa o contestati de asemenea,pt discriminare.