Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Inmatricularea auto fara plata taxei de poluare: ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Inmatricularea auto fara plata taxei de poluare: Solutie - Admis fond

Buna ziua tuturor, am si eu o intrebare legata de inmatricularea fara plata taxei a unui autoturism. Am avut la inceputul lunii Ianuarie procesul legat de inmatriculatre auto fara plata taxei de poluare solutia fiind - Admis fond. Din pacate avocatul care l-am platit sa se ocupe de caz nici macar nu stia ca mi-a fost admis procesul, ba mai mult mi-a zis ca a fost respins dupa care am verificat pe portalul justitiei cu numarul de dosar si am aflat ca a fost admis. Care ar fi demersurile si sansele pentru inmatricularea fara plata taxei ??? Va multumesc si astept parerile dumneavoastra !!!
Vezi daca se formuleaza recurs. Daca vei avea o hotarare irevocabila lucrurile se vor simplifica.