Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale SOCIETATE CU CONTRACT DE PARTENERIAT
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

SOCIETATE CU CONTRACT DE PARTENERIAT

Buna ziua tuturor de pe forum ,
Am o propunere din partea unei cunostinte care este stabilita in Germania si care se ocupa cu diverse lucrari in constructii . Aduce oameni din Romania pentru lucru in domeniul constructiilor si amenajari interioare . Propunerea ei este urmatoarea : sa lucram cu firma mea , personalul pe care il angajaza sa fie angajatii mei cu contract si asigurare medicala . Ce trebuie sa fac care sunt pasii . Am uitat salariile , taxele catre stat vor fi suportate de catre ea .
aveti grija. intrebati la finante la metodologie va face indrumare gratuita, succes!

intotdeauna trebuie un administrator care sa raspunda pentru manipularea altcuiva, fara sa cunoasteti legislatia nu va BUCURATI .