Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... taxa de prima inmatriculare
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

taxa de prima inmatriculare

am inmatriculat o masina in 08.2010 si am platit o taxa de poluare de 900e,as vrea sa stiu daca se poate recupera ceva din aceasta suma si daca exista cineva care a reusit sa incaseze o parte din bani?
Dupa cum deja v-am raspuns, primul pas pentru demararea procedurii de recuperare a taxei de poluare este obtinerea unui duplicat certificat al dosarului de inmatriculare de la Politie.
ContSters237818, utilizator
toata lumea isi ia inapoi banii pe taxa. contactati un avocat din zona Dvs