Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... taxa poluare
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

taxa poluare

recuperare taxa poluare
Da ,recuperare :D
Primul pas pentru demararea procedurii de recuperare a taxei de poluare este obtinerea unui duplicat certificat al dosarului de inmatriculare de la Politie. Aceasta etapa dureaza intre 15 si 20 de zile.

doarem sa stiu daca sint sanse de recuperat bani si daca pina astazi cineva a incasat ceva ,cit despre dosarul de inmatriculare am toate copiile