Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... ore fara plata
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

ore fara plata

buna ziua, un salariat a lucrat intr-o zi la un program de 8 ore doar 4 ore, restul de 4 ore fiind fara plata ( a facut cerere in acest sens). aceste 4 ore fara plata se inregistreaza in revisal, iar daca raspunsul este "da" in ce termen? multumesc!
Nu se inregistreaza in Revisal ....