avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 158 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale sediu social si obiect de activitate
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

sediu social si obiect de activitate

Buna ziua, pentru deschiderea unui punct de lucru si adaugarea unor noi obiecte secundare la dom de activitate care declaratii trebuie completate la Registrul Comertului?
Multumesc!
Cel mai recent răspuns: vasilemihaela23 , utilizator 15:48, 8 Februarie 2012
declaratie model 2 pentru deschiderea punctului de lucru

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Punct de lucru intreprindere individuala claudiaaydogan claudiaaydogan Buna ziua! Am o Intreprindere Individuala cu codul CAEN 4799 (Comert cu amanuntul efectuat in afara magazinelor, standurilor , chioscurilor si pietelor). As ... (vezi toată discuția)
Adaugare obiecte de activitate - acte necesare vasilemihaela23 vasilemihaela23 Doresc sa mai adaug un obiect de activitate secundar (un nou cod CAEN) la cele 50 de puncte de lucru deja infiintate ale societatii noastre si vreau sa stiu ce ... (vezi toată discuția)
Acte necesare deschidere discoteca si bar la punct de lucru ziar actualitatea ziar actualitatea am o societate si in urma adaugarii unor coduri CAEN vreau sa deschid o discoteca cu bar la un punct de lucru. Care sunt autorizatiile necesare? Aviz de la ... (vezi toată discuția)