Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Revisal
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Revisal

Ce coduri CAEN avem la femeia de servici,asociatie etc?
Cred ca este vorba despre codul COR si nu CAEN .... codul este 911201 pentru Femeie de serviciu
In reviasal scrie COD CAEN eu asa inteleg.
codul CAEN se solicita numai in cazul angajatorilor ....
Pai da si asociatia de proprietari nu e considerata angajator?
Vreau sa fac pentru femeia de servici administrator presedinte cenzor etc
Codul CAEN la Asociatii este 9700.
Este codul Asciatiilor, si deoarece ati pus intrebarea gresit ati primit raspunsurile de mai sus.

Dar si codurile COR vi le cere REVISAL-ul, asa ca vedeti mai jos:

#N/A Presedintele (deci nu se trece in REVISAL)
#N/A Cenzor (daca e mandatat dintre proprietari, deci nu se trece in REVISAL)
241201 Cenzor (daca il angajati din fara, persoana fizica)
911201 Femeie de serviciu
515301 Ingrijitor cladiri (poate fi folosit pt serviciul de curatenie)
515303 Administrator imobile

Pentru mai multe coduri cand va fi cazul cautati pe net simplu dupa "coduri COR".
Veti gasi cu usurinta.