Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Termen depunere bilant firme suspendate
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Termen depunere bilant firme suspendate

Buna ziua! Care este termenul pentru depunerea bilantului contabil la 31.12.2011 pentru o firma cu activitatea suspendata pe tot anul 2011. Va multumesc!
150 zile de la incheierea exercitiului,respectiv 30.05.2012.
Mai bine intrebati la finante. Anul trecut a trebuie pana in 28 februarie
Pana pe 28.02 se depun declaratiile de inactivitate.Declaratii de inactivitate depun doar cei care nu au desfasurat activitate de la infiintare.