Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

taxa auto

Am depus dosarul pentru restituirea taxei auto a unui autoturism inmatriculat in decembrie 2010. Voi mai primi diferenta de taxa? In ce procent?
daca exista o diferenta dintre noua taxa si cea platita atunci veti primi diferenta.
diferenta nu se calculeaza in procente