avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 615 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... sinteze admitere barou
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

sinteze admitere barou

Va rog sa ma ajutati sa obtin sintezele pentru admitere.
Adresa mea este sena_cbln@yahoo.com
Va multumesc tuturor!
Bafta multa!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 20:31, 14 Noiembrie 2008
check.
Va rog ,daca se poate,sa i=mi trimiteti si mie sintezele pt admitere avocatura,la adresa de email; mgmihail@gmail.com
va multumesc.
Va multumesc foarte mult pentru trimiterea sintezelor si pentru rapiditatea cu care mi le-ti trimis.
Sint sincer imresionat si va ramin indatorat.
Va doresc sa aveti parte numai de bine. Mihai
Va rog ,daca se poate, sa imi trimiteti si mie sintezele pt admitere avocatura,
adresa mea este st3fan21@yahoo.com
va multumesc anticipat
Vamultumesc pentru trimiterea rapida a sintezelor. Acum incep sa le actualizez pe cat posibil. Daca resusesc in timp util voi posta un mesaj.

Inca o data multumesc!

Alte discuții în legătură

Sinteze admitere barou burito burito Va rog sa ma ajutati si pe mine sa obtin acele sinteze pentu admitere adresa mea este: oanammanta@yahoo.com Va multumesc tuturor ! Bafta multa! (vezi toată discuția)
Admitere barou danielapetric danielapetric Imi puteti trimite si mie sintezele pentru examnul de admitere in barou, altele decat cele de la [EDITAT] la adresa alinapetric@yahoo.com? Multumesc mult si ... (vezi toată discuția)
Sinteze admitere barou GRIGORETA GRIGORETA Buna , Va rog foarte mult sa imi trimiteti si mie sintezele de admitere in barou pe adresa : grigoreneluta@yahoo.com Va multumesc anticipat si va urez bafta ... (vezi toată discuția)