Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... sinteze admitere barou
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

sinteze admitere barou

Va rog sa ma ajutati sa obtin sintezele pentru admitere.
Adresa mea este sena_cbln@yahoo.com
Va multumesc tuturor!
Bafta multa!
check.
Va rog ,daca se poate,sa i=mi trimiteti si mie sintezele pt admitere avocatura,la adresa de email; mgmihail@gmail.com
va multumesc.
Va multumesc foarte mult pentru trimiterea sintezelor si pentru rapiditatea cu care mi le-ti trimis.
Sint sincer imresionat si va ramin indatorat.
Va doresc sa aveti parte numai de bine. Mihai
Va rog ,daca se poate, sa imi trimiteti si mie sintezele pt admitere avocatura,
adresa mea este st3fan21@yahoo.com
va multumesc anticipat
Vamultumesc pentru trimiterea rapida a sintezelor. Acum incep sa le actualizez pe cat posibil. Daca resusesc in timp util voi posta un mesaj.

Inca o data multumesc!