Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... informatii despre un disparut in israel
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

informatii despre un disparut in israel

cum pot afla daca o persoana mai traieste sau, sau doar data decesului daca se afla in Israel ?
Incercati sa contactati oficial consulatul sau ambasada Romaniei din Israel,indicand
numele si datele de identificare ale persoanei in cauza