Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa post: Proiectant sisteme de securitate
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa post: Proiectant sisteme de securitate

Buna ziua,
Va rog sa ma ajutati si pe mine cu un model de fisa postului pentru Proiectant sisteme de securitate (cod COR 215119).
Va multumesc.
Gasiti aici un model de astfel de fisa de post
[ link extern ]