Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Fise fiscale 2011
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Fise fiscale 2011

Buna dimineata,
Lucrez la o firma care are 8 sedii secundare? Cum depun fisele fiscale? La marii contribuabili pe cui-ul firmei, sau fiecare punct de lucru pe cif-ul lui la marii contribuabili? Multumesc
Fisele fiscale se fac pe CIF al firmei mama si se depun la Adm.financiara din localitatea firmei mama.
In programul de fise fiscale apasati butonul "Legislatie" si gasiti acolo ordinul privind modalitatea de completare si de depunere a fiselor fiscale.