avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 401 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale lichidare firma
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

lichidare firma

Buna ziua
Sunt asociata unei firme care a fost radiata din Registrul comertului . Acum am primit o adresa de la un lichidator sa-l contactez.Daca stie cineva sa ma lamureasca ce mai am de facut daca firma , repet , este radiata.
multumesc
Ultima modificare: Marți, 11 Noiembrie 2008
ile@n@, utilizator
Cel mai recent răspuns: ile@n@ , utilizator 20:53, 11 Noiembrie 2008
Buna ziua,

cred ca ar trebui sa-l contactati pentru a vedea motivul pentru care v-a convocat si eventual ulterior putem discuta acest motiv.

cu stima,

George Lipanescu
Intrebarea mea era daca firma este radiata , ce mai poate sa faca lichidatorul in aceasta firma
Ultima modificare: Marți, 11 Noiembrie 2008
ile@n@, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Lichidare srl cls cls buna ziua am o societate care nu mai are activitate de cativa ani buni. nu s-a mai facut absolut nimic pe firma si as vrea s-o inchid/lichidez. probl;ema este ... (vezi toată discuția)
Referitor radiere srl leomi leomi Buna ziua, Va retin atentia in legatura radierea unui SRL al carui asociat unic sunt eu, firma nu are datorii, si stadiul firmei (de pe site-ul ReCom Online ... (vezi toată discuția)
Radiere georgelgica georgelgica Care este differenta intre radierea ca urmare a dizolvarii si radierea ca urmare a incetarii activitatii? (vezi toată discuția)