Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale lichidare firma
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

lichidare firma

Buna ziua
Sunt asociata unei firme care a fost radiata din Registrul comertului . Acum am primit o adresa de la un lichidator sa-l contactez.Daca stie cineva sa ma lamureasca ce mai am de facut daca firma , repet , este radiata.
multumesc
ile@n@, utilizator
Buna ziua,

cred ca ar trebui sa-l contactati pentru a vedea motivul pentru care v-a convocat si eventual ulterior putem discuta acest motiv.

cu stima,

George Lipanescu
Intrebarea mea era daca firma este radiata , ce mai poate sa faca lichidatorul in aceasta firma
ile@n@, utilizator