Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general CONTABILITATE FIRMA
Discuție deschisă în Contabilitate în general

CONTABILITATE FIRMA

Buna seara
Caut un contabil autorizat sau firma de contabilitate pentru a tine evidenta contabila completa pentru a firma in domeniul transportului . Mentionez ca sunt din Constanta .Astept oferte pe [EDITAT de moderator adresa de mail]

cu stima

iulian
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
Interventie moderator:

Va rog sa consultati tabloul consultantilor contabili si economisti din judetull Constanta, aici.

www.avocatnet.ro/content/con...

Postarea datelor de contact in forum constituie incalcarea Regulamentului de postare al mesajelor in forum, conform pct. 2.8.
2.8. Nu este permisa reclama comerciala, in orice scop, fara acordul administratorului forumului. In aceasta categorie se includ si mesajele care mentioneaza datele de contact ale autorului mesajului. Orice mesaj care intra in aceasta categorie va fi sters fara preaviz, iar autorul poate fi avertizat sau banat.

Va multumesc pentru intelegere.