Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... 1 Martie
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

1 Martie

Gingasi ghiocei, soare dulce zambitor, inimi deschise pline de bucurie, toate acestea pentru tine formeaza un martisor incarcat cu prietenie. Va doresc o primavara de impliniri!=D>
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal

:vishenka:
Multumesc, asemenea! :luck:
Ghiocelul

Ghiocel, ghiocel,
Mic, firav şi subţirel,
Scoate capul din zăpadă
Soarele ca să te vadă
ªi mă iartă că-ţi ating
Clopoţelul de argint
ªi mă iartă că te rup
Mamei mele să te duc.