Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Recuperare chirie spatiu
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Recuperare chirie spatiu

Buna ziua,
doresc tuturor celor implicati in acest forum o primavara frumoasa si cu multe impliniri!
Am o rugaminte ,cum pot recupera o chirie si valoarea unei facturi Electrica de la un chirias,care a plecat din spatiul comercial,fara a achita aceste obligatii pe care le avea fata de proprietar?
multumesc:">
Chemandu-l in judecata, in conditiile in care nu reusiti pe cale amiabila.
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal