Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Supendarea platii indemnizatiei pentru cresterea ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Supendarea platii indemnizatiei pentru cresterea copilului

CE OBLIGATII SUNT CONFORM OUG 124|2011. DIN PUNCT DE VEDERE LEGAL SE POATE INTRERUPE O INDEMNIZATIE FARA ACORDUL MEU CA BENEFICIAR?
epuremarius, utilizator
va multumesc