Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... angajat
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

angajat

Sunt mecanic de locomotiva angajat la o societate privata din,,Romanica, ce drepturi pot obtine fata de cei de la CFR Marfa sau CFR Calatori...grupa de munca si incadrarea. Acum beneficiez de grupa N

Puteti obtine doar drepturile prevazute in c.i.m., in c.c.m. aplicabil angajatorului sau in regulamentul intern al acestuia ... pentru a fi incadrat in grupa de munca , angajatorii trebuie sa detina un aviz de incadrarea locurilor de munca in conditii deosebite, precum si o lista ce cuprinde categoriile profesionale care lucreaza in aceste locuri de munca