Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... adresa catre ITM
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

adresa catre ITM

In urma unui control de la ITM trebuie sa trimit o adresa in care sa precizez cum au fost indeplinite masurile stabilite de itm.Una din masurile impuse de ei este programarea concediului de odihna.Intrebarea mea este in adresa pe care o trimit catre ei unde voi specifica faptul ca s a programat concediul de odihna pt anul 2012 trebuie precizata si perioada exacta in care se va efectua concediul?
In tabelul corespunzator (eu am facut in excel) e indicat sa se precizeze luna/lunile in care se va efectua CO, iar in capatul tabelului neaparat trebuie sa fie o coloana cu "acord salariati".
:)
In adresa - raspuns catre ITM puteti preciza ca s-a efectuat programarea CO a salariatului conform tabelului anexat ...atasati tabelul care va cuprinde: Numele si prenumele salariatului, perioada efectuarii C.O., semnatura salariatului.
model de programare
[ link extern ]