avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 708 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Opinii despre avocatnet.ro Facilitati noi/vechi
Discuție deschisă în Opinii despre avocatnet.ro

Facilitati noi/vechi

Noul Avocatnet.ro se doreste a fi cat mai aproape de dorintele si asteptarile utilizatorilor sai.
Va invitam sa ni le comunicati pe aceasta cale astfel incat toti utilizatorii Avocatnet.ro sa le poata vedea puse in practica.
Va multumim si asteptam cu interes mesajele dvs.
Bogdan Popa,
Business Development Manager
Unde este chatul?Aceasta problema e destul de grava si reprezinta un punct negru pentru avocatnet,in cazul in care acesta a fost scos din grila noua.De asemenea cum putem sti ce utilizatori sunt in direct si care nu sunt?Ati putea sa imi raspundeti?

bpgsh a scris:
>Noul Avocatnet.ro se doreste a fi cat mai aproape de dorintele si asteptarile utilizatorilor sai.
>Va invitam sa ni le comunicati pe aceasta cale astfel incat toti utilizatorii Avocatnet.ro sa le poata vedea puse in practica.
>Va multumim si asteptam cu interes mesajele dvs.
>Bogdan Popa,
>Business Development Manager
>
Cred ca pentru a fi un site respectabil, aveti in vedere ca pe viitor sa cuprinda in mod obligatoriu:
-lista cu membri
-posibilitatea de a primi/trimite mesaje private
-chat
-stergerea de catre admin a aceluiasi mesaj/intrebare care se repeta
Avem incredere in dorinta lui Avocatnet.ro de a fi la nivelul cerintelor actuale, drept pentru care multumiri anticipate!

Inainte de toate va multumim pentru interesul si atentia acordata site-ului Avocatnet.ro.
Asa cum v-am obisnuit pana acum si de aceasta data vom incerca cu tot ce ne sta in putinta sa va multumim.
Asadar, pentru a va raspunde direct la probleme ridicate, precizez ca relansarea Avocatnet.ro este inca la inceput si ca va urma o luna de foc, cel putin pentru echipa tehnica, si, speram noi, si pentru utilizatorii nostri.
Deci, vor aparea in urmatoarea luna:
+ contul meu
- preferinte [newsletter si catalog profesional]
- editarea datelor
- recuperare parola
- lista comenzilor facute
- codul Indaco
+ agenda: evenimente
+ cautare avansata
+ cautare in arhiva
+ cautare pe forum
+ bursa: informatii despre bursa
+ newsletter: zilnic si saptamanal [optiune configurabila din contul meu -> preferinte-> newsletter]
+ comunicare
- mesaje private
- chat

In privinta mesajelor de pe forum care se repeta, vom lua o atitudine in acest sens cat de curand intrucat este foarte suparatoare.

Asadar, dupa cum vedeti, pe Avocatnet.ro vor fi schimbari in continuu in urmatoarea perioada. speram noi ca aceste schimbari sa fie pe placut utilizatorilor nostri.

Pentru orice nelamuriri/intrebari va rugam sa nu ezitati a scrie.
Succese maxime si browsing placut.
Personal nu sant foarte incantata de schimbare pt.ca se incarca foarte greoi fiecare pagina pe care o accesez.Cateodata deloc.Pierd foarte mult timp pt. cateva informatii.Nu am nimic de comentat cu privire la aspectul site-ului,ma bucura schimbarea dar extrem de greu se incarca .......
Viteza de incarcare sufera pe unele conexiuni intrucat a aparut reclama din top - consumatoare de banda.
Nu ramane decat sa speram ca va vom oferi suficiente motive incat sa aveti ceva mai multa rabdare cu incarcarea paginii.
Orice site de anvergura Avocatnet.ro necesita resurse si trebuie sa se sustina singur. (explicatia pentru reclama.)

Alte discuții în legătură

Unde e chatul ala mult asteptat? ContSters4978 ContSters4978 Unde e chatul ala mult asteptat?Killig me softely asteptand?! (vezi toată discuția)
Cum vi se pare noua imagine avocatnet.ro? Alin Popescu Alin Popescu Am lansat astazi cateva modificari de imagine la Avocatnet.ro. Au aparut casete noi, atat in prima pagina, cat si in Forum. Forumurile recomandate sunt acum ... (vezi toată discuția)
Ce se intampla De ce nu mai sunt mesaje pe forum? (vezi toată discuția)