avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 405 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Opinii despre avocatnet.ro Unde e chatul ala mult asteptat?
Discuție deschisă în Opinii despre avocatnet.ro

Unde e chatul ala mult asteptat?

Unde e chatul ala mult asteptat?Killig me softely asteptand?!
Cel mai recent răspuns: Admin , administrator 20:19, 12 Noiembrie 2004
si forumul arata mult dar MUUUULLLTTT de tot inferior celuilalt. Nu se poate vedea cand a for postat mesajul, cati l-au vizualizat, cati au raspuns...e groaznic. Am inceput sa merg mail mult pe alte forumuir, de la indaco de exemplu sau ccj.ro.
pacat de-asa un site, care arata mai bine inainte de a i se face un facelift de rahat total!
Imi pare nespus de rau,dar asa e!Mergem pe alte site-uri mai complexe.Ne exista site fara chat.Si datele sunt uneori gresite.am cautat un monitor dat de ei intr-un articol,de mi-a venit rau,dar el de fapt nu exista,era eronata cifra.Nu se poate asa ceva.Pacat ca nu a ramas ce a fost.Inainte multi dintre noi intram toata ziua pe avocatnet,mergeam pe forum,raspundeam,ne ajutam intre noi,acum nu mai e deloc interesant cu atatea schimbari.Trebuia sa fi ramas formatul care a fost,si daca mai adaugati ceva,bine,daca nu...iarasi bine!Dar ati pierdut multi admiratori,pacat!Nu va saraciti din asta,dar cativa dintre noi...eram chiar bineveniti pe site!Cu bine!

>si forumul arata mult dar MUUUULLLTTT de tot inferior celuilalt. Nu se poate vedea cand a for postat mesajul, cati l-au vizualizat, cati au raspuns...e groaznic. Am inceput sa merg mail mult pe alte forumuir, de la indaco de exemplu sau ccj.ro.
>pacat de-asa un site, care arata mai bine inainte de a i se face un facelift de rahat total!
Faptul ca am fost alaturi de voi cativa ani la rand nu mai inseamna nimic, banuiesc? E adevarat, la momentul asta Forumul este de rahat, asa cum se exprima cineva mai sus, dar asta doar pentru ca nu este terminat.

Daca am facut schimbarile de fata, inseamna ca ele chiar au fost necesare, pentru ca altfel nimeni nu ar fi schimbat un lucru care mergea perfect. Rezultatul o sa se vada peste vreo luna, cand estimam ca o sa fie terminata rescrierea siteului.

Va inteleg daca in perioada aceasta veti dori sa mergeti in alta parte, nu pot spune ca ne dorim acest lucru, dar nici nu va putem impiedica. Este dreptul dumneavoastra...

In privinta datelor eronate, vreau mai multe detalii. Ar prinde bine sa putem sti care sunt aceste articole ca sa le putem modifica. Este foarte important feed-backul de la dumneavoastra, pentru orice publicatie, fie ea online sau pe hartie.

E adevarat, meritam toate aceste critici, injurii, etc. dar asta doar pentru ca avem in vedere toate obiectiunile, criticile, pentru a face un produs cat mai perfectibil.

Alin Popescu
Editor General Avocatnet.ro

Nici un chat nu se intrevede la orizont si a trecut atata timp de cand ni-l promiteati.ce fel de oameni sunteti?Nu puteti spune de la inceput ca nu va mai fi niciodata chat pe avocatnet?!
>Unde e chatul ala mult asteptat?Killig me softely asteptand?!
Incearca la www.avocatnet.ro/content/chat/

Alin Popescu

>
>Nici un chat nu se intrevede la orizont si a trecut atata timp de cand ni-l promiteati.ce fel de oameni sunteti?Nu puteti spune de la inceput ca nu va mai fi niciodata chat pe avocatnet?!
>>Unde e chatul ala mult asteptat?Killig me softely asteptand?!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Nu-mi place noul format al siteului...si atat... Nici mie. Mai ales forum-ul....

ovi_dragomir a scris:
> (vezi toată discuția)
Facilitati noi/vechi bpgsh bpgsh Noul Avocatnet.ro se doreste a fi cat mai aproape de dorintele si asteptarile utilizatorilor sai. Va invitam sa ni le comunicati pe aceasta cale astfel incat ... (vezi toată discuția)
Merge greu! teoma teoma Nu cred ca e vina mea, pentru ca intru pe avocatnet si de acasa si de la serviciu, si de fiecare data merge greu. Fie apesi pe butonul de forum si NIMIC, nu se ... (vezi toată discuția)