Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate spre ce domeniu sa ma indrept dupa absolvirea ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

spre ce domeniu sa ma indrept dupa absolvirea facultatii de drept

sunt anul 4 la facultatea de drept si as vrea a stiu ce as putea sa fac dupa terminarea cursurilor facultatii.
numai tu stii exact care iti sunt limitele!! daca nu gasesti raspunsul pana termini cursurile facultati si daca iti permiti apuca-te de ceva care iti face placere si te relaxeaza.
multumesc de sfat am terminat si as vrea sa stiu daca ma indrept spre un master in criminalistica nu stiu ce sanse as avea sa am un job, m-as indrepta spre SNG dar as vrea sa stiu daca profesia de consilier juridic aduce satisfactii atat pe plan profesional cat si financiar... si unde trebuie sa dau admitere pentru a face stagiul de pregatire necesar de 2 ani ? astept un raspuns . va multumesc