Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general BILANT CONTABIL
Discuție deschisă în Contabilitate în general

BILANT CONTABIL

O societate comerciala isi deschide activitatea in iulie 2011. La bilantul contabil la formularul 10 trec numai coloana 2 deoarece si-a deschis activitatea in iulie 2011. Este bine?
Exact.Nu aveti ce trece in prima coloana ptr.ca nu ati avut bilant contabil la 2010.