Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cod cor ajutor
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cod cor ajutor

Buna ziua,
Pentru o salariata care lucreaza in productie alimentara, este inginer diplomat in tehnologia produselor alimentare, specializarea - tehnologia produselor agricole ce cod cor as putea sa-i pun????

Multumesc,
214124 INGINER DE CERCETARE IN TEHNOLOGIA PRELUCRARII PRODUSELOR AGRICOLE
[ link extern ]
Cod COR 214514 sau 214517, 214518.
imi cer scz in industia alimentara vroiam sa zic nu agricola
214514 Inginer in industria alimentara
214516 Proiectant inginer produse alimentare
214517 Consilier inginer industria alimentara
214518 Expert inginer industria alimentara
214519 Inspector de specialitate inginer industria alimentara
214520 Referent de specialitate inginer industria alimentara
Codurile reprezinta in ordine : inginer in industria alimentara, consilier in industria alimentara, expert in in industria alimentara. Personal as inclina pentru prima varianta, pentru ca nu functia face pe om si se pare ca are calificarile necesare : 214514 inginer in industria alimentara.