Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Poate fi angajat ca inginer alimentar ?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Poate fi angajat ca inginer alimentar ?

un absolvent al facultatii de alimentatie publica ,poate fi angajat ca inginer alimentar. societatea are magazin de carne si preparate din carne.
unde mai poate lucra.care este COR ?
multumesc mult
Da, poate fi angajat ca si inginer in industria alimentara (cor 214514).

Sau pe unul din posturile de mai jos:
214516 - Proiectant inginer produse alimentare

214517 - Consilier inginer industria alimentara

214518 - Expert inginer industria alimentara

214519 - Inspector de specialitate inginer industria alimentara

214520 - Referent de specialitate inginer industria alimentara