Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... plangere penala
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

plangere penala

daca am trimis altceva prin colet contra sumei de 300 de lei si la 2 zile am inapoiat banii dar persoana respectiva nu si-a retras plangerea si mi sa facut dosar, ce mi se poate intampla?mentionez ca a fost o greseala incurcatura de colete nu a fost ceva intentionat si intre timp am plecat din tara
Puteti face dovada ca ati inapoiat banii?
Flavius1984, utilizator
da pot face dovada.iam trimis banii prin mandat postal si mia dat cei de la posta chitanta unde scrie clar numele ei