Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general depunere declaratii pentru martie anaf
Discuție deschisă în Contabilitate în general

depunere declaratii pentru martie anaf

incerc de ceva timp sa depun o decl. 112 pe e-guvernare si nu reusesc.
aveti idee de ce?
am certif. digital valid nu fac prima oara si totusi am instalat o alta versiune de internet explorer si nu reusesc sa depun nimic... am incercat si un 300 pe anaf si am aceeasi problema.
Trimiteti un mail cu confirmarea dvs. pentru 2012 la adresa admin.portal@mfinante.ro impreuna cu doleantele dvs. Sunt oameni draguti si in maximum 3 zile veti avea raspunsul.