Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Plângere împotriva magistraților ICCJ
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Plângere împotriva magistraților ICCJ

Unde poți face acest lucru?? La CSM? cine poate face asta si cine va da curs acestei inițiative??
La Inspectia Judiciara ...
[ link extern ]
Pt ce anume doriti sa le faceti plangere?
Pentru necitirea dosarului de către mai marii magistrați de la ICCJ !multumesc pt interes!
anju, utilizator
CSM-ul repeta ce au comunicat magistratii. Domnul D.M. Morar a afirmat ca "la ICCJ colcaie coruptia". Ar fi mai bine se depuneti o plangere la Parchetul General, dar fara prea mari sperante. Sa utilizati toate caile de atac, necesare pentru CEDO.