Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA declaratie 390
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

declaratie 390

am factura de cazare hotel din Romania catre o societate din UE.TRrebuie sa intocmesc declaratie 390?
Sunteti inregistrata in ROI? Este considerata prestare de servicii.
Va rog sa cititi acest topic cu informatii care sper sa va ajute.
www.avocatnet.ro/content/for...
multumesc mult.