avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 591 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Statusuri si... ghici ce?! Statusuri...
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Statusuri si... ghici ce?! Statusuri...

De multe ori am vrut sa aplaud un utilizator pentru statusul postat. Nu am avut posibilitatea.
Astazi, am sa aplaud statusul lui @cearls

"Ati mai vazut vreodata asa o prabusire?"- Anthony Quinn in "Zorba grecul", ultima replica


In ce fel interpretati statusul (repet, statusul, nu starea celui care a postat...desi....)

Va iubesc,

Corina
Eu astazi aplaud statutul: "Ocupata cu aruncarea computerului pe fereastra" by Gabriela Pintea, deoarece am fost intr-o situatie similara incercand sa descarc si instalez programul pentru declaratia 100 de pe site-ul ANAF (misiune imposibila instalarea). Gabi te aplaud =D>
OK, sa cadem de comun acord sa aplaudam un status pe zi, fara sa il comentam.
E foarte bine si asa!
:bow:
Aplaud statusul lui Laura Ciobeica
"Am invatat ca viata iti poate fi schimbata in cateva ore de catre oameni care nici nu te cunosc"
Am patit-o cind nici nu ma asteptam,,
Multumesc Iulia!
:vishenka:

Astazi imi place statusul lui Bogdan Eugen:
"Cum ne sunt gandurile asa ne este si viata"

Foarte adevarat =D>


Acum cateva zle @arockz ne anunta prin intermediul statusului ca este taticul unei nou nascute...

...Astazi ne anunta:
Acasa cu bebitza ...


Consider ca este cel mai simplu si natural status. Reprezinta starea de fericire suprema.

Sa va traiasca Alin, sa creasca mare si sanatoasa !
:luck:
__________________________


Corina :vishenka:

Alte discuții în legătură

Despre emoticoane Magda Staicu Magda Staicu :yes:Buna seara Am observat ca oamenii folosesc emoticoane ,probabil , pentru a transmite starea prin care trec atunci cand scriu . Personal, detest acest ... (vezi toată discuția)
Oare noi mai suntem romani??? BOGDAN EUGEN BOGDAN EUGEN Stimatii moderatorii va rog respectos sa nu mai sterge-ti acest link :love2::love2::love2: va multumesc ... (vezi toată discuția)
Status dorians dorians Doar o intrebare pe care nu stiam unde s-o... adresez. Mi-a sters careva statusu`? (vezi toată discuția)