@salgeta
Folositi-l fara nicio ezitare, nu-mi apartine, este o prelucrare de a mea pt. romani dupa un citat de-al lui Mark TWAIN !
Mie imi place status-ul lui @gigi popa: Ridicati mereu stacheta tot mai sus. Perfectionati-va in continuu. Refuzati mediocritatea. (Robin Sharma)
@salgeta De ce crdeti ca-mi place B-)?
Pentru că e... rara avis? Ca idee ar trebui să fie axiomă, ca realizare... se aplică "în zilele noastre" mai ales în cuibarul parveniţilor, oricât de paradoxal ar părea. "Cândva" era linia orizontului pe care nu ţi se prea permitea să o ajungi, dar fugeai, încrezător, după ea. Şi punctai.
@salgeta
Imi place pt. ca in cateva cuvinte s-au strecurat o gramada de greseli, greseli de tot felul, de logica, de exprimare, gramaticale... recunosc, e o performanta greu de egalat :yes:
P.S. Mi-am schimbat status-ul, acesta mi se pare ca ma reprezinta pe deplin, asa ca puteti sa va insusiti linistita pe cel vechi, oricum, nu vor fi "dubluri" pe forum :giggle: