Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Am nevoie de un avocat din Focsani
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Am nevoie de un avocat din Focsani

Buna seara, am nevoie de un avocat din focsani care sa ma reprezinte, din pacate nu cunosc pe nimeni acolo asa ca fac apel la dumneavoastra daca e cineva disponibil.! in speranta unui raspuns favorabil va multumesc anticipat.
In lista de consultanti gasiti avocati din judetul Vrancea sau din judetele invecinate ..
www.avocatnet.ro/content/con...