Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Sicanat cu reclamatii
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Sicanat cu reclamatii

Buna!Nu stiu exact cam unde sa postez asta...
Am o mica afacere,o rulota de tip fastfood pe un teren concesionat de la Primarie.Acest teren se afla in fata unei case private,iar proprietarul acesteia ma sicaneaza zilnic cu reclamatii la toate intitutiile statului Politie,OPC,Jandarmi,Primarie,Garda,ITM,etc...Toti raspund ca actele societatii sunt perfect in regula,dar aceasta avalansa de reclamatii continua,si imi consuma timp si nervi...Ce pot sa fac?Multumesc mult!
~ Conținut șters la cerere ~