Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale infiintare piata privata
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

infiintare piata privata

Buna ziua. Va rog sa ma ajutati cu informatii privind infiintarea si functionarea unei piete private si anume: legislatie, autorizatii, avize, etc.

Multumesc.
VA rog sa imi spuneti daca am postat gresit intrebarea dar am mare nevoie de informatiile solicitate sau sfaturi. Multumesc mult.