Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Revisal
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Revisal

Buna ziua, as dori o informatie.Pentru angajarea unei persoane care sunt pasii care trebuie sa-i urmez in programul Revisal?
Din meniul Schimbare registru angajatori selectati firma pentru care urmeaza sa faceti angajarea. Apoi din meniul Salariati deschideti Inregistrare salariati si completati cu datele salariatului. Daca firma nu este inregistrata, intrati in meniul Inregistrare angajator nou, completati datele cerute de program, iar dupa salvarea angajatorului urmati pasii mentionati mai sus.

Multumesc, as mai avea o intrebare, din cate am inteles dupa ce se face inregistrarea in Revisal, pe calculator apare ceva de genul Duk integrator, trebuie salvat si trimis la Itm-online? chiar nu stiu despre ce e vb, mi-a aratat doar o data o contabila , dar nu am retinut prea mare lucru.